Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Sample Page

This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:

Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)

…or something like this:

The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.

As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!

Vēstures sleja

Svētīts, lai būtu par svētību!

By 16 oktobris, 2023
Šajā rudens laikā tā vien gribas domāt par svētībām, ko Dievs mums dod. Agrīnajā metodistu garīgajā mēnešrakstā atradu kādu labu rakstu, kas der arī šodien mums ar nosaukumu “Svētīt, lai būtu par svētību!” Šīs pārliecības izaicinās tevi kā kristieti, nesēdēt ērti savā komforta zonā, bet no sirds pārliecināties par to vai tu tiešām esi par svētību cilvēkiem sev apkārt!
Intervija

Jautājums mācītājam

By 16 oktobris, 2023
Mūsu mācītāju atbildes uz Ikgadējās Apgabala Konferences dalībnieku jautājumiem par Jēzu, Dievu, draudzēm, kalpošanu un citiem aktuāliem tematiem.
Aktualitātes

Aicinājums uz LŪGŠANU…

By 16 oktobris, 2023
Vardarbība un nāve nosaka pasaules dienaskārtību, un ir izmisīga vajadzība pēc labestības un cerības!
Aktualitātes

Gitai Mednei skaistā 80. jubileja!

By 16 oktobris, 2023
Šā gada 1.oktobrī LAMB Rīgas 1.draudzē svinējām mācītājas un ex.superintendentes Gitas Mednes 80.jubileju. Dievkalpojumu vadīja patreizējā mācītāja Anna Dobele, bet Mednes kundzei bija gods sludināt. Raksturīgi šai svētku reizei mācītāja dalījās ar savu personīgo ticības liecību, uzsvaru liekot uz savu atgriešanos mājās Latvijā no ASV kopā ar savu vīru. Šajā Dieva Vārdā bija sadzirdama uzticība, paļāvība un neatlaidīga mīlestība uz Dievu un Viņa aicinājumu.
SAVIENOJOT EVAŅĢĒLIJUS

Pieejams putekļiem?

By 16 oktobris, 2023
Dieva Vārds man palīdzēja saskatīt cik patiesībā niecīga bez Jēzus kļūstu, dāvādams šādu atziņu: “Es esmu NEKAS un Dievs ir VISS, bet kopā ar Dievu es vairs neesmu nekas, bet KAUT KAS kurā mīt VISS!” Un ar Jēzu ir pietiekami!
SAVIENOJOT EVAŅĢĒLIJUS

Pārdomas par Pāvila vēstuli galatiešiem

By 16 oktobris, 2023
Ko man nozīmē būt brīvam, bet nedoties miesas tieksmēm un dzīvot Garā? Būt brīvam man nozīmē, ka es varu ēst, dzert un valkāt to, ko es vēlos, bet ievērojot mēru un nedodot citiem krist kārdinājumā. Piemēram, nedzert alus kausu tāda cilvēka klātbūtnē, kurš cenšas atbrīvoties no smagas alkohola atkarības. Arī atklāti izteikt savas domas un šaubīties.
Neērtās sarunas

Vai tu māki runāt?

By 16 oktobris, 2023
Mēs mākam pļāpāt, čatot, klačoties, gvelzt niekus, bet nemākam runāt…Mēs klausāmies, bet nedzirdam. Mēs izšaujam vārdus, kā bultas. Un nepatiesi, ļauni vārdi ieurbjas otrā un sāp ilgi, jo ilgi..Bet vārdi spēj arī dziedināt un būt brīnišķīgas zāles (vai vismaz plāksteris uz ievainojuma).
Citi raksti

Izmanto iespēju!

By 16 oktobris, 2023
Kopš 2022. gada Veslija nometnes Facebook lapa un Instagram konts ir kļuvis daudz aktīvāks pateicoties Paulai un Reinim, kas šo uzņēmās par savu kalpošanu, jo uzskatīja to par neatņemamu Veslija nometnes sastāvdaļu komunikācijai ar cilvēkiem visā pasaulē. Līdz šim Paula jau kalpoja ar informācijas publicēšanu sociālajos tīklos nometņu un pasākumu laikā, bet abiem apvienojot savus talantus izdevās šo kalpošanu pacelt citā līmenī. Kā rezultātā aktīvi tika apkopoti un izveidoti atmiņu stāsti par to, kā izskatī
1 2 3 17
Neērtās sarunasPatiesības gaismaTab 3
Neērtās sarunas

Vai tu māki runāt?

By 16 oktobris, 2023
Mēs mākam pļāpāt, čatot, klačoties, gvelzt niekus, bet nemākam runāt…Mēs klausāmies, bet nedzirdam. Mēs izšaujam vārdus, kā bultas. Un nepatiesi, ļauni vārdi ieurbjas otrā un sāp ilgi, jo ilgi..Bet vārdi spēj arī dziedināt un būt brīnišķīgas zāles (vai vismaz plāksteris uz ievainojuma).
Neērtās sarunas

Vai esam gatavi cīņai

By 18 jūnijs, 2023
Gudri un pieredzējuši vadītāji nesūta nesagatavotus, neapmācītus jaunkareivjus cīņā. Tas būtu apzināti atdot viņus pazušanai, nodot viņus ienaidnieka rokās. Viņi zaudēs cīņā, pat ja būs apbruņoti līdz zobiem, bet nemācēs bruņojumu lietot… Vai arī izvilks balto padošanās karogu un iesoļos tieši iznīcībā..
Neērtās sarunas

Vai esi “akciju” cilvēks?

By 27 februāris, 2023
Tu šogad piedalīsies mīlestības akcijā? Nopirksi sarkanas rozes un konfekšu kasti sirds formā? Uzrakstīsi jauku kartiņu vai vēstulīti? Tas ir jauki…bet mīlestība nav pasākums. Mīlestība jālieto katru dienu! Mīlestība ir mūsu dienišķā maize!
Neērtās sarunas

Vai vēlies justies īpašs? Tu tāds jau esi!

By 28 janvāris, 2023
Aizvien biežāk pamanu daudzos cilvēkos vēlmi izcelties apkārtējo vidū – vēlmi sajusties īpašam…Un mēs tiešām tādi esam. Ikviens no mums ir īpašs. Nav divu pilnīgi vienādu sniegpārsliņu vai akmeņu. Kur nu vēl runāt par cilvēkiem…Vēlme izcelties, atšķirties. Tas ir labi vai slikti? Tas ir pareizi vai nepareizi? Man šķiet atbilde ir mērenībā (devās).
Patiesības Gaisma

Patiesība caur Dieva Vārdu!

By 30 oktobris, 2022
Ja iedziļināsimies un aizdomāsies par vērtībām un pozīcijām Dieva un pasaulīgajām, tad atskārtīsim, ka pārsvarā tās ir pretējas vērtības un pozīcijām skatījumā/ dzīvošanā/ uzvedībā/ domāšanā
Patiesības Gaisma

Patiesība caur Dieva Vārdu! – Atjauno sevi un savu prātu:

By 26 septembris, 2022
Tava ticība tevī ienāca tajā brīdī, kad tu pieņēmi Jēzu Kristu par savu Glābēju un Kungu.
Patiesības Gaisma

Visi cilvēki uz šīs zemes sastopas ar skumjām

By 10 jūnijs, 2022
Patiess mierinājums atnāk tikai no Dieva. Dievs zina ik katru tavu nodzīvoto dienu un arī to kuru vēl neesi piedzīvojis!  Vēl jo vairāk Dievs zin visus tavus notikumus, pārpratumus, apstākļus kādos tu esi pašlaik. Viņš saprot tavas ciešanas un sirds sāpes. Viņš jūt tev līdz.
Patiesības Gaisma

Kad tu piedzimsti no augšienes, tev Dievs dod daļiņu no Sevis- Svēto Garu! 

By 10 maijs, 2022
Vai tev kādreiz ir sāpējusi sirds, kad tev ir par kādu jāaizlūdz? Tā ka tava sirds plīst aiz sāpēm? Tieši tad Svētais Gars nopūšas un aizlūdz ar bezvārdu nopūtu. Šīs aizlūgšanu nopūtas ir tik dziļi vārdi, ko pat nav iespējams izteikt.