Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Sample Page

This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:

Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)

…or something like this:

The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.

As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!

Vēstures sleja

Trīskāršais Svētā Gara noslēpums

By 18 marts, 2024
1930.gadu sākumā Kristīgajā Aizstāvī parādījās James McConkey grāmatas “Trīskāršais Svētā Gara noslēpums” citāti. Lasot šo vielu, nav brīnums kādēļ Kristīgā Aizstāvja redakcija četru gadu garumā, katrā avīzē ievietoja rakstus no šīs grāmatas. McConkey bija tā laika autors, kura rakstīšanas dāvanu citi vērtēja kā retu, brīnumaini izpalīdzīgu savā stilā un kā dargumu katra Kristieša dzīvei. Šī grāmata ir vēl šodien daudzu rakstnieku, tostarp teologu, vidū atzīta kā viena no izcilākajā
Neērtās sarunas

VAI TEV VAR UZTICĒTIES?

By 18 marts, 2024
Un tad Dievs teica – pietiek! Lai kuru vietu es turpmāk Bībelē lasīju, visur acis atrada Dieva Vārdus par draudzi…Arī Dieva Vārdi no Vēstules Ebrejiem 10. nodaļas šoreiz uzrunāja citādi : „Un vērosim cits citu, lai paskubinātu uz mīlestību un labiem darbiem, neatstādami savas sapulces, kā daži paraduši, bet cits citu paskubinādami un jo vairāk, redzot tuvojamies to dienu.”
Wesley Camp

Gaidāmie pasākumi Veslija nometnē

By 18 marts, 2024
Gribu tevi iepazīstināt ar gaidāmajiem pasākumiem Veslija nometnē un varbūt kāds uzrunās tieši tevi! Dalies ar šo informāciju un dod iespēju arī citiem piedzīvot Dieva klātbūtni šajā īpašajā vietā!
SAVIENOJOT EVAŅĢĒLIJUS

Pārdomas par Marka evaņģēlija 13.nodaļu

By 18 marts, 2024
šī nodaļa ir Jēzus vēstījums par pēdējiem laikiem un zīmēm, kas tos pavada. Atšķirībā no, piemēram Kalna sprediķa (Mt.6) šie Jēzus vārdi nenāk kā tieša pamācība no Dieva, bet gan kā atbilde uz mācekļu zinātkārajiem jautājumiem: Kad tas viss (beigu laiks) notiks? Kādas būs zīmes no Dieva, lai mēs (mācekļi) varētu saprast, ka tas laiks ir pienācis? (no Mk.13:4)
Metodisti pāri robežām

Dievs manā dzīvē ārpus Latvijas

By 18 marts, 2024
Šoreiz gribu ļaut tev iepazīt Dieva tuvumu caur dzīvi, kas norit starp divām valstīm- Angliju un Latviju. Gluži kā gājputnam ir divas mājās- tā arī Madarai Kanelei ir mājas šeit pat Latvijā un mazliet tālāk tur Londonā. Kas ir Madara? Lasi un iepazīsi!
Aktualitātes

Vīru koris “Faithful Men” jau atkal Latvijā

By 18 marts, 2024
Diriģents Wesley liecināja, ka jau labu laiku viņi nemācās dziedāt latviešu valodā, bet katrs mēģinājums ir patiešām dzīvs slavēšanas un pielūgsmes laiks! Taču viņu kalpošanas darba lauks ir plašāks. Ja koncerti ir vakaros, tad pa dienu viņi nesīs Dieva mīlestības vēsti slimnīcās, pansionātos, cietumos, sociālo aprūpju centros un citviet visā Latvijā, kopīgi sadarbojoties ar vietējām Metodistu draudzēm.
Liecība

Liecība no vēstures… Jēzus mūsu Labais Ārsts

By 18 marts, 2024
Šī ir liecība no tālā 1934.gada, tomēr vēl šodien vajadzīga mūsu Latvijas tautai. Iešana pie vārdotājiem un pūšļotājiem nesīs redzamus, tev vēlamus rezultātus, bet par sekām neviens nebrīdina…. Cena, kas jāmaksā par to, nekad nav vienkāršas un par to neviens vārdotājs nebrīdina…. IR TIKAI VIENS ĀRSTS, KURŠ DZIEDINA MĪLESTĪBĀ!!! “Pieaicinātais ārsts neticēja vairs ka tapšu vesels. Tā ir liela Dieva žēlastība un neizsakāmi brīnišķīgs spēks, kas apžēlo grē
Bērnu & Jauniešu sleja

Dieva radītā brīnumiņa lapas puse!

By 18 marts, 2024
Hei mazais Dieva brīnumiņ! Kā tev iet? Vai esi pamanījis, ka laukā ir gaišāki vakari un rīti, ka putni dzied skaļāk kā ziemā? Vai esi pamanījis, ka saulīte silda biežāk kā ziemā! Laukā patiesi tuvojas pavasaris un tas nozīmē, ka tuvojas arī kādi īpaši svētki- Lieldienas! Šoreiz par to, kas tad ir šie svētki- un tas nebūs par zaķiem un olām!
1 2 3 19
Neērtās sarunasPatiesības gaismaTab 3
Neērtās sarunas

VAI TEV VAR UZTICĒTIES?

By 18 marts, 2024
Un tad Dievs teica – pietiek! Lai kuru vietu es turpmāk Bībelē lasīju, visur acis atrada Dieva Vārdus par draudzi…Arī Dieva Vārdi no Vēstules Ebrejiem 10. nodaļas šoreiz uzrunāja citādi : „Un vērosim cits citu, lai paskubinātu uz mīlestību un labiem darbiem, neatstādami savas sapulces, kā daži paraduši, bet cits citu paskubinādami un jo vairāk, redzot tuvojamies to dienu.”
Neērtās sarunas

Mīlestība nav tikai vārds

By 16 decembris, 2023
Dziedāt par ĪSTU, PATIESU MĪLESTĪBU var no rīta līdz vakaram.. Bet vai tu un es izstarojam apkārtējiem šo Dieva mīlestības gaismu, ko paši esami saņēmuši?” Man neērti un kauns atzīties, ka atbildi es zinu.. Atbilde sēž mūsu pustukšajos Dievnamu solos svētdienās. Atbilde stāv vakaros pie mūsu Dievnamu slēgtajām durvīm. Atbilde rakstīta mūsu sejās..
Neērtās sarunas

Vai tu māki runāt?

By 16 oktobris, 2023
Mēs mākam pļāpāt, čatot, klačoties, gvelzt niekus, bet nemākam runāt…Mēs klausāmies, bet nedzirdam. Mēs izšaujam vārdus, kā bultas. Un nepatiesi, ļauni vārdi ieurbjas otrā un sāp ilgi, jo ilgi..Bet vārdi spēj arī dziedināt un būt brīnišķīgas zāles (vai vismaz plāksteris uz ievainojuma).
Neērtās sarunas

Vai esam gatavi cīņai

By 18 jūnijs, 2023
Gudri un pieredzējuši vadītāji nesūta nesagatavotus, neapmācītus jaunkareivjus cīņā. Tas būtu apzināti atdot viņus pazušanai, nodot viņus ienaidnieka rokās. Viņi zaudēs cīņā, pat ja būs apbruņoti līdz zobiem, bet nemācēs bruņojumu lietot… Vai arī izvilks balto padošanās karogu un iesoļos tieši iznīcībā..
1 2 3 5
Patiesības Gaisma

Patiesība caur Dieva Vārdu!

By 30 oktobris, 2022
Ja iedziļināsimies un aizdomāsies par vērtībām un pozīcijām Dieva un pasaulīgajām, tad atskārtīsim, ka pārsvarā tās ir pretējas vērtības un pozīcijām skatījumā/ dzīvošanā/ uzvedībā/ domāšanā
Patiesības Gaisma

Patiesība caur Dieva Vārdu! – Atjauno sevi un savu prātu:

By 26 septembris, 2022
Tava ticība tevī ienāca tajā brīdī, kad tu pieņēmi Jēzu Kristu par savu Glābēju un Kungu.
Patiesības Gaisma

Visi cilvēki uz šīs zemes sastopas ar skumjām

By 10 jūnijs, 2022
Patiess mierinājums atnāk tikai no Dieva. Dievs zina ik katru tavu nodzīvoto dienu un arī to kuru vēl neesi piedzīvojis!  Vēl jo vairāk Dievs zin visus tavus notikumus, pārpratumus, apstākļus kādos tu esi pašlaik. Viņš saprot tavas ciešanas un sirds sāpes. Viņš jūt tev līdz.
Patiesības Gaisma

Kad tu piedzimsti no augšienes, tev Dievs dod daļiņu no Sevis- Svēto Garu! 

By 10 maijs, 2022
Vai tev kādreiz ir sāpējusi sirds, kad tev ir par kādu jāaizlūdz? Tā ka tava sirds plīst aiz sāpēm? Tieši tad Svētais Gars nopūšas un aizlūdz ar bezvārdu nopūtu. Šīs aizlūgšanu nopūtas ir tik dziļi vārdi, ko pat nav iespējams izteikt.