Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

zilonis

Vai esi “akciju” cilvēks?

Tu šogad piedalīsies mīlestības akcijā? Nopirksi sarkanas rozes un konfekšu kasti sirds formā? Uzrakstīsi jauku kartiņu vai vēstulīti? Tas ir jauki…bet mīlestība nav pasākums. Mīlestība jālieto katru dienu! Mīlestība ir mūsu dienišķā maize!

Gaismas nodošana tālāk

"Ziemeļmaķedonijā vārds "krīze" ir tik ļoti ikdienas valodas sastāvdaļa, ka gandrīz nav dienas, kad jūs to nedzirdat," saka Martins Koņevs, Apvienotās Metodistu baznīcas Ziemeļmaķedonijas Diakonia izpilddirektors.

Gara dāvana – brīnumus darīt

Jēzus norādīja, ka Radītājs aizvien ir ar mums, paņemot oriģinālo radīšanas materiālu. Lūkas 17 nodaļa atklāj kā brīnums tiek atraisīts ar ļoti vienkāršu darbību ticībā.

Par LŪGŠANU

Lai nu šīs zivis visu savu dzīves laiku dzīvo sālīgā ūdenī, viņa pate nekad netop sālīga, tādēļ ka tā dzīva. Lūgšanās cilvēks dzīvo no grēka aptraipītā pasaules jūrā, bet paliek tīrs no viņa sālīguma, jo caur lūgšanu tas dzīvo dzīvības avota ūdenī.

Intervija ar Silvu Lanku

Nelabajam tie aktīvie ir ļoti nepatīkami. Viņš ik pa laikam visādi mēģina kacināt . Bet es aizeju līdz baznīcai, nokrītu altāra priekša uz ceļiem un saku sev: "Nē, es nāku ar prieku!" Un ja tas ir sirds darbiņš kā viņš var nogurdināt?

Manas neparastās kristības

Apkārtējie bija jau iepriekš dzirdējuši, kādas brīnumainas lietas Dievs ir darījis ārzemēs, bet nespēja noticēt tam, ko Dievs todien darīja viņu vidū. Vakarpusē devos mājās pa taciņu, kura ved pāri kalnam, no kura var redzēt ezeru. Kalna augšpusē atskatījos uz savu kristību vietu un dzirdēju balsi: "Tajā ir kas vairāk!".

Dalīšanās ar Dieva svētībām

Man likās tas kaut kas brīnišķīgs, ka Dievs bija devis iespēju Kuldīgas draudzei saņemt bezmaksas bietes šādā apjomā un viņi ar šo saņemto svētību nolēma dalīties. Daloties saņemtajā svētībā šī draudze iepriecināja tik daudz cilvēku.