Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Intervija ar Silvu Lanku

Nelabajam tie aktīvie ir ļoti nepatīkami. Viņš ik pa laikam visādi mēģina kacināt . Bet es aizeju līdz baznīcai, nokrītu altāra priekša uz ceļiem un saku sev: "Nē, es nāku ar prieku!" Un ja tas ir sirds darbiņš kā viņš var nogurdināt?

Dalīšanās ar Dieva svētībām

Man likās tas kaut kas brīnišķīgs, ka Dievs bija devis iespēju Kuldīgas draudzei saņemt bezmaksas bietes šādā apjomā un viņi ar šo saņemto svētību nolēma dalīties. Daloties saņemtajā svētībā šī draudze iepriecināja tik daudz cilvēku.

Manas neparastās kristības

Apkārtējie bija jau iepriekš dzirdējuši, kādas brīnumainas lietas Dievs ir darījis ārzemēs, bet nespēja noticēt tam, ko Dievs todien darīja viņu vidū. Vakarpusē devos mājās pa taciņu, kura ved pāri kalnam, no kura var redzēt ezeru. Kalna augšpusē atskatījos uz savu kristību vietu un dzirdēju balsi: "Tajā ir kas vairāk!".

Vārdi Ticībā- tavu lūpu auglis

Liela daļa kristiešu mūsdienās saka - man nav nekas jādara, ja tā ir Dieva griba - tā tas arī notiks. Pazīsti kādu, kas tā saka? Īstenībā vārdi ir kā kauss, kas pildās līdz piepildās un līst pāri- labs vai slikts tas atkarīgs no tā, ko tu runā, bet kad tas līst pāri, piepildās tavi teiktie vārdi. Dieva griba ir, lai tu runātu ar dzīvību piepildītus vārdus, lai arī tava dzīve ir labumu pārpilna.
zilonis

Vai vēlies justies īpašs? Tu tāds jau esi!

Aizvien biežāk pamanu daudzos cilvēkos vēlmi izcelties apkārtējo vidū - vēlmi sajusties īpašam…Un mēs tiešām tādi esam. Ikviens no mums ir īpašs. Nav divu pilnīgi vienādu sniegpārsliņu vai akmeņu. Kur nu vēl runāt par cilvēkiem…Vēlme izcelties, atšķirties. Tas ir labi vai slikti? Tas ir pareizi vai nepareizi? Man šķiet atbilde ir mērenībā (devās).

Dieva eņģeļa spārns pasargāja mani

Man ir daudz liecību par Dieva darbību manā dzīvē, bet šoreiz es gribēju padalīties ar to, kas notika pagājušajā vasarā. Kritiens pa kāpnēm…Visi kauliņi veseli…Neviena ziluma…Bija sajūta, ka Dieva eņģelis man pašāvis spārnu apakšā.
person holding lighted sparklers

“BĀKUGUNS” gada jubileja!

Mīļais lasītāj, tu droši vien jau apzinies, ka avīzes, kuras saņem ir redzamā daļa šai kalpošanai. Vēlos tev mazliet pastāstīt, kas ir noticis šī gada laikā kalpošanas "aizkulisēs", proti, kā Dievs mūs vedis cauri šim gadam.