Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

dirt road, forest, spring

Dieva radītā brīnumiņa lapas puse!

Hei mazais Dieva brīnumiņ! Kā tev iet? Vai esi pamanījis, ka laukā ir gaišāki vakari un rīti, ka putni dzied skaļāk kā ziemā? Vai esi pamanījis, ka saulīte silda biežāk kā ziemā! Laukā patiesi tuvojas pavasaris un tas nozīmē, ka tuvojas arī kādi īpaši svētki- Lieldienas! Šoreiz par to, kas tad ir šie svētki- un tas nebūs par zaķiem un olām!

Ņem talkā zīmuļus vai flomāsterus! Baltu lapu!

Tu taču zini kāda izskatās varavīksne vai ne? tad nu ar katru krāsu velc vienu varavīksnes līniju, šoreiz tā nebūs vienkārša  varavīksne, bet īpaša ar dažādām krāsām. 

Violets – Jēzus ir Kungu Kungs un Ķēniņu Ķēniņš! Viņš pilnībā ir Dievs, kurš valda par pilnīgi visu!

Orandžs – Jēzus bija pilnīgi cilvēks, 

Sarkans – Jēzus ir Glābējs! Jēzus asinis pie krusta nes piedošanu par mūsu grēkiem. 

Melns – Jēzus uzvar grēka tumsu.

Brūns – Bez Dieva cilvēka dzīve ir drūma un tukša.

Zaļš – Jēzus dod jaunu dzīvi, mūžīgo dzīvību.

Zils– Jēzus vienmēr ir ar tevi ar Svētā Gara klātbūtni.

Dzeltens– Jēzus ir pasaules Gaisma.

Vai izdevās interesantā  un īpašā varavīksne? Varavīskne pie debesīm vienmēr mums atgādina Dieva apsolījumu būt ar mums Vienmēr! Izlasi pats vai palūdz kādam lielajam izlasīt stāstu par NOA (1.Mozus gr. 6:8- 9:28) un uzzināsi par to kāpēc varavīksne ir tik īpaša. Bet šodien tava Varavīksne tev parāda cik ļoti Tevi Dievs mīl- “Jo Dievs pasauli tik ļoti mīlējis, ka Viņš devis Savu Vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību” Jāņa ev.3:16

Tavs uzdevums padarboties: iestādi sīpolu!  Tev būs nepieciešams:  

piena pakas apakšējā daļa, melnzeme un sīpols, ūdens apliešanai.

 Izkrāso vai jebkā citādi izrotā topošo sīpola audzēšanas trauciņu. Ja izdodas vari uzlīmēt tevis zīmēto jauno varavīksni. Ieber jaunajā trauciņā melnzemi un ieliec tajā sīpoliņu, aplej to.   Labs darbiņš, kas padarīts. 

Jēzus mūsu dzīves izmaina, piena pakas apakša tapa par jaunu “puķupodu.” Jēzus mūsu dzīvi piepilda- simboliski tu piepildīji “puķupodiņu” ar melnzemi. Jēzus mūsu dzīvēs dod Mūžīgo dzīvību- vēro dienu pēc dienas kā aug jaunais sīpoliņš. Jēzus ar savām asinīm pie Krusta nomazgāja mūsu grēkus- neaizmirsti apliet sīpoliņu!

Aicinu tevi pielūgt: Mīļais Dievs, es pateicos Tev par Tavu Dēlu Jēzu. Es pateicos, ka Tu sūtīji Jēzu un ka Viņš pie krusta mira par maniem grēkiem. Paldies, ka Viņš augšāmcēlās no nāves un caur Viņa nāvi mani grēki man ir piedoti. Āmen

Pirms miedziņa, vairākus vakarus pēc kārtas, tu pats vai  kāds pieaugušais izlasiet Visu Lieldienu stāstu Bībelē no Jāņa evaņģēlija 19:28 līdz 20:10.