Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

open field covered with snow

Ziema

Ziema ir pirmais gadalaiks, kuru sastapu, ieelpoju Dieva žēlastībā. Tik pierasta lieta mūsu platuma grādos kā sniegs ziemā, liek domāt cik ļoti man nepieciešams Jēzus. “Mazgājis Savās asinīs baltākus par sniegu.” (Jesajas 1:18; Atklāsmes 1:5) Tieši šo es atceros ikreiz kad redzu sniegu. Jēzus mani darījis baltāku par sniegu.. Kas ir baltāks par sniegu? Es sliecos uz gaismas pusi. Arī Bībele ikvienu, kurš ar sirdi pieņēmis Jēzu par savu Kungu un Glābēju, sauc par Gaismas bērniem. Kristus ir teicis: “Es Esmu Gaisma..” (Jāņa 12:46; Jāņa 8:12) Kas ir Gaisma? Dievs ir Gaisma un mēs Viņa bērni.. Jo kas nāk pie Gaismas ir no Gaismas. Tas nav mans nopelns, tā ir Dieva mīlestība, Viņa žēlastība, kas mani izrāva no tumsas valgiem.

Ziema, šis sasalušais skaistums ar visgarākajām un vienlaikus gaišākajām naktīm, ir tik trausla un reizē skarba. Gadalaiks, kurā varam novērot kā Dievs gādā par biezākiem kažokiem zvēriem, tik piemērots pateicībām Dievam. Tik piemērots, lai pamanītu Tēva rūpes un sirds siltumu. Šis sildošais aukstums, kurš palīdz novērtēt to, kas mums dots.. 

Nesen mani uzrunāja doma: “Koki pirms ziemas miega, drēgnajā rudenī nometot savas lapas, izdzen arī pumpurus un visu ziemu pavada ar šiem pumpuriem, kuri ir kā apsolījums par gaidāmo pavasari.” Līdz šim personīgi domāju, ka pumpuri parādās pavasarī. Neatminos, ka būtu pētījusi pumpurus kokiem ziemā, jo skats lielākoties bijis uz vizuļojošo sniegu. 

Un ja tā ir? Ja nu Radītājs licis tik trauslu lietu kā pumpurus par zīmi Savam apsolījumam par pavasari?

Ziema šķietami kliedz virsū: “Paskaties ar kādu gudrību un niansēm Dievs mani radījis.” Cilvēki mēdz teikt ka neesot divu vienādu sniegpārsliņu, sniega sega mēnesnīcā laistās kā dimantos, bet saules staros- zeltā.. Ziemā iespējams atrast vienu no trauslākajiem ziediem (leduspuķi).. un Viņš, kurš šo radījis, Savā Vārdā saka: ”Jo Es zinu, kādas Man domas par jums, miera un glābšanas domas un ne ļaunuma un ciešanu domas..” (Jeremijas 29:11) Kas gan ir cilvēks, ka Tu Kungs uzlūko mūs? Vien puteklis Tavā žēlastībā.

Vai tevī ir šaubas par Dieva mīlestību? Varbūt nespēj satvert Viņa piedāvāto žēlastību? Ja tā, tad ver vaļā savu Bībeli un meklē tajā. Rocies iekša un pārskati rakstu vietas. Uzroc ikvienu, kurā minēts kaut kas par mīlestību vai žēlastību. Kādēļ? No pieredzes saku, ja tu pārbaudīsi, nonāksi pie atbildēm, no kurām neviens tevi nespēs izraut. Tu būsi palīdzējis tām iesakņoties dziļi. Patiesībā veikt pārbaudi neiesaku es, bet gan Dieva Vārds: “pārbaudiet visu; kas labs, to paturiet!” (1.Tesaloniķiešiem 5:21) Un nekautrējies lūgt Svētajam Garam palīdzību savos meklējumos!

Laura Sudāre