Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Dieva eņģeļa spārns pasargāja mani

Man ir daudz liecību par Dieva darbību manā dzīvē, bet šoreiz es gribēju padalīties ar to, kas notika pagājušajā vasarā. Mēs ar studiju laika draudzeni beidzot nolēmām doties kopīgā ceļojumā. Nebijām braukušas kaut kur kopā vairāk nekā 40 gadus, bet nu, aktīvās darba gaitas beigušas, varējām to atļauties. Aizbraucām uz Krētu. Apmetāmies jaukā viesnīciņā, kas atradās kalnā, un tur, ja gribēja iet pa taisno, vajadzēja doties lejup/ augšup pa kāpnēm ar apmēram 20 pakāpieniem. Otrajā dienā mana draudzene jau devās ceļā, es sekoju viņai, kā parasti ātrā solī, taču, kad biju tikusi viņai blakus, pēkšņi paslīdēju pa marmora kāpnēm un uz sāna nobraucu vairākus pakāpienus. Draudzene bija šokā un, kā vēlāk atzinās, nodomāja, ka mūsu kopīgais ceļojums līdz ar to ir beidzies… Taču es diezgan ātri nobremzēju, piecēlos un, sev pašai par lielu izbrīnu, konstatēju, ka ne tikai visi kauliņi veseli, bet pat nekas nesāp! Pēc tam man pat neizveidojās neviens zilums! Un es taču biju vasaras kleitiņā, tātad nekādas “amortizācijas”. Bija sajūta, ka Dieva eņģelis man pašāvis spārnu apakšā. Es jutos tik pacilāta, ka pat negāju atpakaļ sūdzēties par apkopēju, kas, nomazgājusi kāpnes, bija atstājusi tās krietni slapjas. Domāju, ka redzot manu priecīgo seju un solīdo vecumu, tur nemaz neticētu, ka esmu tik veikli “pavizinājusies” pa kāpnēm. Tas tiešām bija brīnums! Man dzīvē ir bijis arī viens gaužām nejauks kritiens pirms apmēram 20 gadiem, kad es pilnīgi pārlauzu labās rokas augšdelmu. (Uz to pašu pusi es kritu arī tagad.) Toreiz teica, ka man ir osteoporoze, un gandrīz gadu es nostaigāju ar saskrūvētu roku. 

Bet šajā ceļojumā es tiešām jutu Dieva svētību, jo arī vēlāk veidojās vairākas situācijas, kas atrisinājās necerēti laimīgi. Un, protams, es gan lūdzu Dievu, gan pateicos Viņam par visām svētībām. Un to es daru arī tagad katru dienu.

Man patīk skatīties debesīs, tur bieži vien un pēdējā laikā it sevišķi ir pasakaini skaisti skati. Vairākas reizes esmu redzējusi mākoņus kā eņģeļus vai vismaz kā eņģeļu spārnus.

Liecināja: Gaida Sēle