Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

person holding lighted sparklers

“BĀKUGUNS” gada jubileja!

Paldies, Tev Dievs! Pateicoties Tev, “Bākuguns” atzīmē savu pirmo gadu kopā ar lasītājiem. Ir svētīgi apzināties, ka Tu Dievs esi jau gadu uzrunājis cilvēkus caur šo kalpošanu un mazliet ilgāk avīzes komandu, kura savu gadadienu atzīmēja augustā. 

Mīļais lasītāj, tu droši vien jau apzinies, ka avīzes, kuras saņem ir redzamā daļa šai kalpošanai. Vēlos tev mazliet pastāstīt, kas ir noticis šī gada laikā kalpošanas “aizkulisēs”, proti, kā Dievs mūs vedis cauri šim gadam. 

Vai zināji, ka Dievs uz avīzes nosaukumu deva apstiprinājumu vairākkārt, bet to sapratām tikai pēc tam, kad bijām vienprātīgi nobalsojuši par nosaukumu “Bākuguns”?

Vai esi kādreiz piedzīvojis, ka tavā acu priekšā pazūd raksti, bet tu skaidri zini, ka tu esi vienīgais kurš dotajā brīdī strādā pie tiem? 

Tas mums ātri lika saprast, ka dokumentu dublikātu ir vērts saglabāt. 

Vai tev ir bijis tā, ka cilvēks kurš bija piekritis sniegt taustāmu materiālu pēkšņi pārdomā? Mums tā bija, bet Dievs deva citu personu, kura to pašu materiālu iedeva digitālā veidā, kas bija daudz parocīgāks mums. 

Vai pazīsti to sajūtu, ka tavs plāns ir nogājis greizi, bet tevī ir miers, jo zini, ka Dievs visu kontrolē? Nu, mums šādu brīžu bija patiešām daudz. Šķiet jo biežāk tas notiek, jo lielāka ir pārliecība, ka Dievs ir pāri visam. 

Vai esi saskāries ar pārsteigumu saņemot savu darbu? Mums tā bija ar pieturzīmēm vienā no krievu valodas izdevumiem, bet Dievs to pārvērta par iemeslu kādai sievietei pa ilgiem laikiem izlasīt svētrunu.

Vai esi kādreiz apguvis ko jaunu īsā laika posmā? Mēs mācījāmies maketēt procesā. Paldies Dievam, ka Viņš deva cilvēkus, kuri centās mums palīdzēt.  Joprojām liekas apbrīnojami, kā Dievs mūs aizveda līdz rezultātam, kādu redzi tu.  

Vai esi strādājis pa naktīm? Mēs esam. Bieži vien raksti tika sagatavoti mājaslapai un drukas versijām tieši naktīs, jo pa dienu bez šīs kalpošanas mums ir arī ģimenes, pienākumi draudzē, darbs un citas lietas..

Aizvadītais gads mums ir bijis piepildīts ar Dieva klātbūtni un svētībām. Esam redzējuši un dzirdējuši liecības, kā Dievs uzrunā cilvēkus caur “Bākuguns” lappusēm. Šī kalpošana ir Dieva un cilvēku kopdarbs. Vēlos lai tu zinātu, ka Dieva mīlestību nav jānopelna, Viņš to sniedz ikvienam caur Jēzu Kristu.