Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Ikviens no mums var būt atbalsts kādai kalpošanai!

“Bet mēs gribam ari turpmāk Dievu lūgt un kalpot ar vārdu.”

APUSTUĻU DARBI 6:4

Jā, tieši tā! Ikviens no mums var būt atbalsts! Tikai katrai kalpošanai šis atbalsts noteikti ir savādāks vajadzīgs.

Jau no savas kalpošanas sākuma esmu teikusi, ka braukšu ciemos uz visām Metodistu baznīcas draudzēm. Ik pa laikam Kurzemes pusē izdevās pabūt kādā dievkalpojumā Metodistu draudzēs, bet man gribējās būt klāt kādā kalpošanā. Man gan svarīgāk bija, būt tad un tur, kur kalpo līderi (Laji). Būt atbalsts viņiem, ja vajag, tad palīdzēt darbos.

Vasarā es aizbraucu ciemos pie Kuldīgas Metodistu draudzes līderiem. Dienā, kad tiek organizēta dušas diena, mazgātas drēbes, pasniegta zupa līdzņemšanai.

Kādam varbūt rodas jautājums, ko tur daudz darīt? Kuldīga maza pilsēta ar vairākām zupas virtuvēm, priekš kam mūsējiem vēl to vajag?

 VAJAG!!!

Šajā dienā es satiku daudzu kuldīdzniekus, kuri ar prieku nāca gan mazgāties, gan pēc zupiņas un priecājās satikt Anitru un Agitu. Lai ar mūsu meitenes ir stingras, bet savu darbiņu dara lielā mīlestībā, katrs cilvēks tiek izjautāts ar lielu rūpi par ikdienas gaidām, veselību un labsajūtu. Katram tiek atgādināts pieteikties uz dušu rindā un noteikta diena un laiks cikos jābūt, lai nebūtu drūzmēšanās. Cits citam draugs vai kaimiņš, kāds vēl palīdz kaimiņam zupiņu aizvest vai tīrās drēbītes. Meitenes par katru sen neredzēto cilvēku apjautājas un piedāvā iespēju kaut zupiņu aizvest, lai vismaz kaut ko paēd. Lai nav ar tukšu vēderu.

Šajā kalpošanā visbiežāk vajadzīgi papildus plastikāta spainīši ar vākiem un maisiņi. Ar šo ejot visgrūtāk. Kāds mājās aizmirsis, cits pazaudējis…. Maisiņos pako maizīti līdzņemšanai, cits atnes galīgi netīru, bet tādā tak neliks maizi!

Es gribu aicināt Tevi! Jā, jā tevi palīdzēt un atbalstīt Kuldīgas draudzes kalpošanu. Ikdienā pērkam dažādus produktus stingros un stabilos plastikāta iepakojumos.

Tāpēc aicinu pārskatīt savus pirkumus un plastikāta krējuma vai ievārījuma, kāpostu spainīšus saglabāt. Ideāli ja spainītis ir 1 litra tilpumā, bet zinu ka meitenes priecāsies par puslitra spainīšiem.

Ja vēlaties sakontaktēt ar
Kuldīgas draudzi par trauku
nogādāšanu, vai palīdzēt,
kādā citādā veidā, zvaniet
lūdzu Anitrai, 
tel.25902888