Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Senioru nometne “Prieks Dievā!”

Kā jau katra vasara arī šī vasara neizpalika bez īpašiem notikumiem un piedzīvojumiem. Viens no lielākajiem piedzīvojumiem bija nedēļas nogale kopā ar senioriem Kuldīgas pusē pie mūsu mīļās Kuldīgas draudzes priekšnieces Igitas Kociņas viesu namā. Augusta pirmā nedēļas nogale bija bagāta ar smiekliem, sarunām, lūgšanām, pielūgsmi un ar sirds prieku, kas atrodams Dieva klātbūtnē. Pirms vairākiem gadiem Dievs man sirdī lika domu par senioru nometni. Bet gadu pēc gada es šo domu “atliku”. Līdz šogad pienāca īstais laiks to organizēt. Tika uzrunāti ne tikai mūsu LAMB baznīcas seniori, bet arī izskanēja LKR reklāma un aicinājums. Tika publiskota arī informācija internetā. Liels bija prieks, ka Dievs uzrunāja seniorus caur LKR reklāmu. Piezvanīja septiņi ieinteresētie, bet rezultātā atbrauca trīs dāmas un kungs. Vēlos teikt, ka nometne bija ekumēniska, un tieši tāda bija arī nometnes mērķauditorija- seniori no jebkuras vietas, draudzes, konfesijas vai pat nekristieši. Pavisam noteikti zinu, ka būtu bijuši arī seniori no Pāvilostas pansionāta, bet diemžēl tieši dažas dienas pirms nometnes pansionāts tika “ielikts” COVID19 karantīnā. 

Nometnes programma tika veidota tā, lai pat mazākā aktivitāte būtu saistīta ar nometnes mērķi- ieraudzīt prieku Dieva dotajās lietās mums apkārt. Pateicoties Dievam, tas pavisam noteikti izdevās caur radošām aktivitātēm, sporta spēlēm, lekcijām, svētbrīžiem, pielūgsmes laikiem, dejām un visbeidzot vienkārši caur kopā būšanu. 

Nometnes noslēgumā, pēc ļoti jauka un sirsnīga dievkalpojuma Kuldīgas draudzītē, devāmies prieka izbraucienā cauri Kuldīgai ar Kuldīgas vilcieniņu. Pirms došanās mājās turpinājām savulaik ziemas jauniešu nometnes tradīciju, baudot picu ar kolu. Savulaik iedibināto jauniešu tradīciju šogad pārņēma seniori.

No visas sirds esmu pateicīga Dievam par lielisko komandu – Tabitu un Kasparu Ezeriņiem, tuviem un mīļiem draugiem, bijušo Kuldīgas draudzes jaunieti Samantu, kas no visas sirds gatavoja ēst un saimniekoja virtuvē, kā arī par man dotajām Dieva dāvanām- manām meitiņām Šarloti un Šarlīnu, kuras bija mana labā un kreisā roka no brīža, kad iebraucām viesu namā. 

Šajā nedēļas nogalē bija lieliski sajust Dieva vadību, klātbūtni, rūpes, mīlestību un visam pāri Viņa klātbūtni. 

rakstu sagatavoja – Vivita Kalniņa

PATEICĪBA UN PRIEKS SENIORU IZTEICIENOS PAR NOMETNI “PRIEKS DIEVĀ”.

 “Dievs priecē un vada, atklāj un māca. Dod iespējas.”

“Dievs manī patiesi nesis jaunu starojumu.”

“Cik brīnišķīgs ir mans Debesu Tēvs!”

“Dievs Gādā par mani!”

“Svētība, ka esmu šeit un satiekos ar man līdzīgiem.”

“Priecājos, ka vakars bija tik jauks. Dziesmas, mācītājas runa, sprediķis – viss, kas vakar notika, bija tik jauks, svētīgs un piepildīts.”

“Es Esmu. Būt šeit un tagad.”

“Šis ir svētīgs rīts ar sauli un priecīgu garu. Dievs ir labs, vienmēr labs.”

“Dievs mani šodien iepriecināja.”

“Šodien Dievs deva iespēju atpūsties, satikties ar citām dāmām. Prieks iegūt draudzeni.”

“Neapšaubāmi zinu, par Kunga vadību būt šajā vietā Kristiešu savienībā pēc 5 gadiem, kopš 2018.gada Festivāla Vācijā.”

“Svētība, ka mēs te bijām draudzīgi.”

“Dievs šodien mani atveda šeit. Svārstījos vai braukt. Paldies, Tev Kungs, ka piekritu Tev!”

“Paldies, paldies Debesu Tēvs! Paldies, ka varu redzēt, dzirdēt Tavu Vārdu, varu braukt ar auto, satikt mīļus cilvēkus un dziedāt slavas dziesmas Tev!”

“Paldies par gaiļa dziesmu, par rītu pēc lietus, par saules atgriešanos. Paldies par kopīgām brokastīm, par jauko rīta slavēšanu, jaukām sarunām un mācītājas Vivitas uzmundrinošo runu

“Paldies Dievs, ka esi man vēlējis būt šeit un tagad, baudīt tādas svētības. Tavam Vārdam būt tik klātesošam, visu dienu un nakti. Ka Tu devi tādu svētīgu kaimiņieni. Paldies! Paldies! Paldies!”

Un vēl pateicības Dievam vai pateicību “popurijs”:

“Par vērtīgām sarunām. Par šī rīta braucienu no Liepājas. Par spēku, mieru un Dieva klātesību. Par skaisto rītu, par mācītāju Vivitiņu, par žēlsirdīgo uzņemšanu. Par jaukiem cilvēkiem. Par vakardienu, par brīnišķīgiem cilvēkiem, ko satiku vakar un šorīt. Ka varu atbraukt, būt šeit un slavēt Dieva Vārdu. Par priecīgu dienu un iespēju slavēt Dievu. Par mīkstu gultu un karstu ūdeni. Par ēdienu. Par kopā būšanu, sadraudzību,  garšīgu ēdienu, draudzīgām sarunām, mūziku, skaistām istabiņām, mīkstu gultu, kopīgām lūgšanām un slavēšanu. Ka spīd saule un, ka izkāpu no gultas. Par lielisku sagaidīšanu. Par šiem jaukiem mirkļiem, kuri dāvāja prieku.”

“Paldies komandai!”

“Vislielākā pateicība Dievam un tiem, kas visu šo noorganizēja.”