Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Kur meklēt iedvesmu?

Lai gan skolas gads ir tik tikko sācies, un daudzas lietas notiek pirmo reiz, es bieži dzirdu tādas frāzes, kā: “Es nezinu ko darīt”, “Man grūti saņemties”, “Varu atlikt uz vēlāku laiku”, “Man tam šobrīd nav iedvesmas”.

Šī gada augustā apritēja gads, kopš esmu bērnu un jauniešu kalpošanas koordinatore un jauniešu vadītāja Liepājas metodistu draudzē. Līdz šim, es domāju, ka gada “karstākais” periods ir vasara, jo jāsagatavojas un jāvada nometnes programma, jāraksta atskaites utt. Taču šogad es sapratu, ka tomēr gada “karstākais” periods ir rudens sākums, kad jālūdz Dieva gudrībai ienākt manā sirdī un dot vīziju par visu nākamo gadu! 

Es slavēju un pateicos Dievam, par Viņa klātbūtni ik vienā lietā un manā lēmumā, bet vai tas patiešām ir tik viegli cik izklausās? Mana atbilde ir – NĒ! Uzticēties Dievam, tādā saspringtā laikā, nemaz nav viegli, rast idejas un domas arī var nebūt viegli, tu vari justies iztukšots, bezspēcīgs, bez vēlmes kaut ko darīt, mēs esam tikai cilvēki, tā mēdz notikt! Taču šis ir tas lūzuma punkts, kad tev jāsaprot, ka bez Viņa palīdzības, savā spēkā, tu nespēsi paveikt daudz. 

DIEVS IR IEDVESMAS AVOTS!

Tev tikai pašam jāgrib šo avotu sasniegt! Lūdz, slavē, lasi Bībeli, iepazīsti Dievu tuvāk! Ļauj Jēzum būt tavam draugam! Aicini Svēto Garu darboties tavā dzīvē! Iespējams, dažreiz, tev šķiet, ka tu Dievu nedzirdi, bet vai tu klausies? Vai tavas attiecības ar Jēzu ir uz stipriem pamatiem veidotas? Vai tomēr tu labprātāk izvēlies dzīvot šeit uz zemes un par Dievu atcerēties tikai tad, kad tev tas ir vajadzīgs? 

Visas savas rūpes uzveliet Viņam, jo Viņš gādā par jums. – 1. Pētera vēstulē 5:7 teikti šie vārdi, kas apliecina, ka Dievs par mums parūpēsies! Dažkārt, vienam to izdarīt nav viegli, tāpēc es aicinu, apmeklē kādu kristiešu pasākumu, aizej uz svētdienas skolu, tīņiem vai jauniešiem, apmeklē kādu kristīgu nometni vai nedēļas nogali, atrodi draugu, kurš tic un ir dzīvās attiecībās ar Jēzu! 

Mateja evaņģēlijā 7:7 ir teikts – Lūdziet, un jums tiks dots, meklējiet, un jūs atradīsiet, klaudziniet, un jums atvērs.  Es tevi aicinu sākt ar vismazāko soli pretī Dievam, un tava dzīve izmainīsies! Lūdz, meklē, atdod savas rūpes Viņam, atver savu sirdi pārmaiņām un tu saņemsi – spēku, iedrošinājumu, idejas un daudz ko vairāk! Bet par to citā avīzes “Bākuguns” numurā!