Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

VESLIJA NOMETNĒ..

Es pati esmu uzticīga kalpotāja Veslija nometnē, jo šī ir vieta uz kurieni Dievs mani ved un par kuru deg mana sirds! Esmu piedalījusies tik ļoti daudz kalpošanas veidos šajā vietā, tāpēc vēlos šo liesmiņu aizdedzināt arī Tavā sirdī, jo šeit mājo gan Dieva miers, gan prieks! 

Kādēļ doties uz Veslija nometni?

Veslija nometnē pagājušajā vasarā biju pirmo gadu! Nometnē iepazīt Dievu var tik daudz un dažādos veidos un formās, it īpaši man, kas neko daudz par Dievu iepriekš nezināja! Ir iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un izkāpt no savas komforta zonas. Šī bija pirmā nometne, kuru nerīkoja mani vecāki un es nevarēju jebkurā laikā pateikt, ka nepiedalīšos, bet pasēdēšu maliņā! Evita, 16

Nometnē var daudz iemācīties un uzzināt par Dievu, var uztaisīt daudz rokdarbus. Nometnē var sadraudzēties, skriet, dziedāt un pasēdēt pie ugunskura. Uz nometni vajag braukt, jo tur ir forši! Rebeka, 6

Mani sauc Paula. Uz Veslija nometni braucu jau apmēram 10 gadus. Sāku kā dalībnieks, tad vairākus gadus esmu bijusi līdere un pēdējos gadus esmu STAFF komanda. Uz nometni es braucu, jo tā ir vieta kur tu vari “atslēgties” no ārpasaules. Tā ir ne tikai nometņu laikā, bet arī tad, kad aizbrauc padarboties nesezonas laikā. Es iesaku visiem doties uz šo vietu, jo tur var iepazīt jaunus un satikt jau sen zināmos cilvēkus, kurus ikdienā nesatiec. Bet tas nav vienīgais iemesls, man ļoti sasilda sirsniņu, ka var redzēt kā bērni, tīņi un jaunieši ir izauguši garīgi un fiziski, kā dalībnieki un līderi piedzīvo Dievu. Katrā diena nometnē ir kā izaicinājums un jaunu piedzīvojumu diena. Ir gan asaras, gan smiekli. Katrs gads nometnē ir savādāks un bieži vien tieši jaunpienācēji, kas nepazīst Dievu, Viņu pieredz tieši nometņu laikā un sāk apmeklēt sev tuvāko draudzi. Ar prieku gaidām ikvienu! Mēs viens otru atbalstām un esam kā viena liela ģimene un Dievs par to priecājas! Ja Dievs ir priecīgs arī mēs tādi esam! Paula, 23

Nometnē patiesi var sastapties ar Dievu! Par to pārliecinājāmies uzdodot jautājumus tās vadītajai.

Vai tu esi pieredzējusi kā cilvēki Veslija nometnē iepazīst Dievu, vai kā savādāk pieredz Viņa klātbūtni? 

Jā, pilnīgi noteikti, katru gadu šie stāsti ir vairāki un dažādi. Citi sastopas ar Dievu pirmo reizi, kāds Viņu iepazīst no citas puses, kādam tas ir atkārtots solījums Dievam. Šī vieta ir ļoti īpaša, šeit kristīgā vidē daudz atklātāk un patiesāk var iepazīt sevi, Trīsvienīgo Dievu, un citus cilvēkus!

Pēc kā vari pateikt, ka cilvēks patiešām ir sastapies ar Jēzu?

Jautājums, pēc kā to var pateikt, skan ļoti interesanti. Neviena situācija nav identiska un neviens cilvēks nav tāds pats kā otrs, jo katram tā situācija var būt citādāka. Protams, nevienam neizaug spārni vai nesāk nimbs spīdēt virs galvas, tad kad viņš pieņem Kristu. Citam tā var būt kā maza sēkliņa un beidzot parādījies smaids sejā, jo ir sapratis, ka dzīvē beidzot ir CERĪBA, ka viss nemaz nav tik slikti un melni. Citam tā var būt kā apbrīnojama pieredze uzzināt, ka Dievs ir labs, ka dzīve ar Viņu var būt forša un kristieši ir feini! Citam tā var būt kā krišana pie krusta ceļos ar lūgšanu, ka esmu Tavs bērns, lūdzu pieņem mani. Tās situācijas tiešām var būt tik daudz un dažādas, nav neviena vienāda situācija, pēc kuras var saprast, ka tiešām tagad viņš ir iepazinis vai pieņēmis Jēzu savā sirdī. Bet ja man jāsaka, kas šos cilvēkus vieno, tad tā noteikti ir tāda papildus cerība acīs, kuru var sajust, ka cilvēks tik tiešām ir sapratis, ka ir kaut kas vērtīgāks un labāks!

Vai ir kāda spilgta liecība par kādu, kas pieņēmis Jēzu par savu Glābēju?

Tie spilgtie un tūlītējie momenti nav tas, kas man personīgi visvairāk paliek atmiņā. Protams, par tiem tiek runāts, kā kāds no cilvēka, kas neko nezin par Kristu kļūst par dedzīgu sekotāju, bet man tuvākie ir tie, kur varu redzēt to, kā Dievs pamazām audzē sēklu, kas iesēta. No bērna, kas sācis braukt uz nometnēm, tālāk kļūst par meklējošu tīni, vēlāk jau jaunietis, kas gatavs kalpot nometnē. Šo gadu laikā ir bijuši cilvēki, kas baidās atbraukt uz nometni pašu pirmo reizi, bet sajūtot Dieva klātbūtni, top par aktīviem kalpotājiem gadu no gada, tie ieaug šajā Dieva mīlestības pielietajā vietā un garīgajā ģimenē, un viņu sirdis deg par šo vietu! Tas pacietīgais, lēnais stāsts ir tas, kas mani pārsteidz un atgādina, kurš tad ir Tas ĪSTAIS DĀRZNIEKS. Mēs esam tikai sējēji, ne vienmēr rezultāti būs uzreiz, mums nav jāskrien laikam pa priekšu. (Veslija nometnes vadītāja  – Anita Ercuma)

Šajā sezonā ir plānoti dažādi darbi, gan fiziski grūtāki, gan vieglāki, bet nometnes vadītāja Anita katram piemeklēs piemērotu darbiņu! Es vēlos iedrošināt, atbrauciet, ielieciet savu artavu šajā Dieva piešķirtajā zemē ar praktisko kalpošanu, lai padarītu šo vietu vēl skaistāku visiem, kas šovasar šeit ciemosies, ieradīsies kādā pasākumā vai nometnē! 

Apskati datumus, kad paredzēti dažādi pasākumi, atver savu plānotāju, sagatavo sirdi dažām liecībām un iespējams sadzirdēsi Tev paredzēto Dieva aicinājumu kalpot!

Savu vēlmi kalpot vai uzdot jautājumus vari Anitai! (27010527)

Nometnes un datumi:

  • Veslijdienas – 28.06.-02.07.
  • Bērnu nometne- 06.07.-10.07.
  • Tīņu nometne 12.07.-16.07.
  • Jauniešu nometne- 20.07.-24.07.

Plānotās talkas maijā : 14.05. un 21.05.

Pasākumi un to datumi:

  • Īsākās nakts sadraudzība 23.06.-24.06.
  • Konference 19.08.-21.08.