Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Liecība par Dieva varu pār laiku

Vēlos dalīties ar kārtējo Dieva klātbūtnes apliecinājumu manā dzīvē.

Kādu svētdienu neilgi pirms dievkalpojuma man piezvanīja no manas draudzes un lūdza, lai es nopērku nepieciešamo Dievgaldam. Teicu „jā”, bet satraucos, jo man laiks pietika tikai aiziet līdz baznīcai. Bet paspēt ieskriet vēl veikalā?! Lūdzu Dievam palīdzību šajā jautājumā un devos veikalā, paņēmusi nepieciešamo, gāju pie kases…Un ieraudzīju garu rindu…Pulkstenis rādīja, ka pēc 10 minūtēm sāksies dievkalpojums…Sev par pārsteigumu (jo neesmu mierīgas dabas) sajutu sevī pilnīgu mieru. 

Ieguvusi nepieciešamo, ātri devos tālāk. Man jāatzīstas, ka paskriet es fiziski nespēju…Skaidri apzinājos, ka nokavēšu vismaz 10 minūtes. Prātā jau izdomāju stratēģiju, kā neuzkrītoši sagatavot visu Dievgaldam un novietot uz altāra…Tāpēc, ienākot baznīcā, milzīgs bija mans pārsteigums, ka mans pulkstenis rādīja – IR vēl 5 minūtes laika! Šajās 5 minūtēs es paspēju sagatavot un uzlikt Dievgaldam nepieciešamo uz altāra. Un es paspēju mierīgi apsēsties savā vietā…

Pirms jūs jautāsiet, es atbildēšu. – Nē, mans pulkstenis nebija sabojājies vai apstājies, jo pārējie pulksteņi rādīja to pašu laiku. Un to ceļa posmu līdz baznīcai (pat ja neiet un nestāv rindā veikalā), nevar veikt 10 minūtēs pat skrienot. Tas iespējams vienīgi PILNĪGĀ PAĻĀVĪBĀ UZ DIEVU!

Esmu pārliecināta, ka daudziem no mums vēl ir liecības par Dieva klātesamību mūsu dzīvēs – ka VISS IR DIEVA VARĀ, ka DIEVAM VISS IR IESPĒJAMS!

Neesi skopais kristietis, kura personīgi piedzīvotie Dieva varenības un žēlastības pierādījumi paliek aiz „slēgtām durvīm”! Dalies un liecini, lai iedrošinātu un stiprinātu ticībā citus!

Kristus mīlestībā, Rita