Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

DIEVS = LABESTĪBA

Daži cilvēki uzskata, ka Dievs ir dusmīgs lielāko daļu laika, taču Bībele mums māca tieši pretējo! Tu vienmēr esi Dievam tuvs un patīkams, pat ja tu jūties pilnīgi savādāk! Arī tad, ja jūties nekam nederīgs, par daudz grēkojis vai ļoti attālinājies no Dieva, Viņš tevi mīl! 

Dievs jau sen ir atstājis pagātnē tās sliktās lietas, ko izdarīji vai briesmīgos vārdus, ko kādam pateici. Protams, Dievs tajā brīdī ir bijis dusmīgs vai vīlies tavas rīcības dēļ, bet Dievs piedod un dodas uz priekšu! Kā ir ar tevi? Tev nevajadzētu pieļautas kļūdas dēļ uztraukties, ka pazaudēsi Dieva labestību. Dieva labestība, tāpat kā mīlestība pret tevi, nekad nebeidzas. Tā vienmēr ir ar mums, par mums un ap mums! Viņa labestība ir uz visiem laikiem. Patiesībā labestība bez Dieva nemaz neeksistē, Viņš ir visa labā sākums.

Tad, kad tu kļūsti par kristieti nav nekādas garantijas, ka tava dzīve tagad būs bez grūtībām un izaicinājumiem, taču kopā ar Kristu šīs grūtības ir daudz vieglāk uztvert un izturēt! Padomā, ja tev būtu jānes kāds smags priekšmets, iespējams, viens tu to nemaz nespētu paveikt, bet kopā ar kādu tev izdotos to izdarīt, jo tā ir vieglāk! Tieši tāpat ir ar Dievu, Viņš palīdzēs pārvarēt tavas grūtības. Pat tad, ja izdarīsi ko nepareizi, atceries, ka Dievs ir labs un tev nav jāuztraucas, ka attālināsies no Viņa savas rīcības dēļ. Dievs netur ļaunu prātu, jo Viņš ir labs! Lūdz piedošanu un turpini savu ceļu kopā ar Viņu!  Dažreiz ir ļoti viegli kādam teikt, ka nepieciešams lūgt piedošanu un viss tiks piedots. Attiecības ar Dievu arī ir attiecības, kurās mēs cilvēki bieži nespējam līdz galam izprast Dievu, Viņa atbildes un kā šīs attiecības uzturēt. Mēs grēkojam, sarūgtinām un sāpinām Dievu ar savām domām, vārdiem un darbiem, bet Dievs ir gatavs doties tālāk. VAI TU ESI GATAVS?  Nožēlo, lūdz piedošanu un sajūti Viņa klātbūtni, mīlestību un labestību!