Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Radošā komanda – Andris

Andris Vainovskis

Mani sauc Andris Vainovskis un esmu LAMB Rīgas 2.draudzes mācītājs. Šajā pasaulē es ierados pagājušajā gadsimtā 🙂 Jūrmalas pilsētā, Bulduros. Vareni elpojot jūras gaisu, pieņēmos augumā, spēkā un gudrībā līdz varēju pirms skolas jau svētdienās iet līdzi uz baznīcu. Mani vecāki darbojās baznīcas dzīvē ar lielu atdevi. Un man nebija citas izvēles – bija jādodas līdzi vai ziema, vai vasara. Paldies viņiem, kuri vienmēr atbalstīja baznīcas dzīvi un iesaistīja mani daudzos projektos. Protams, ne vienmēr es to darīju ar prieku. Jaunībā bieži aizmirsu par Dievu, jo citas rūpes un dzīves veids mani attālināja no Dieva. Tas nenozīmē, ka es par Viņu nedomāju, bet kaut kā tas viss bija nolikts otrajā vietā. Dieva pacietība ar pārbaudījumiem pret mani personīgi ir fantastiska – ņemot vērā visu, ko piedzīvoju gan jūras laikā, gan armijas laikā, un pat vēl līdz šai dienai. Viņš mani ir dāsni svētījis ģimenes dzīvē – ar bērniem un mazbērniem – un tādēļ mēs ar sieviņu jūtamies ļoti bagāti! Tā ir ļoti liela Dieva žēlastība, ka varam būt tāda liela saime! 

Darbošanās avīzes komandā man nav sveša lieta. Atceros vēl tagad laiku pirms Latvija atguva neatkarību un pirms Metodistu baznīcas atjaunošanās, kad es kalpoju Luterāņu baznīcā. Tad aktīvi ņēmu dalību avīzes veidošanā “Kristietis”. Šodien viss ir moderni, bet tolaik drukājot avīžu kopijas uz rakstāmmašīnas, regulāri sēdēju garas naktis, lai mēneša laikā sadrukātu nepieciešamo skaitu. 

Esmu bezgala priecīgs būt daļa no šīs avīzes komandas un īpaši sirdi silda nosaukums “Bākuguns”. Tā kā esmu pavadījis vairākus gadus jūrā, tad zinu šo neaprakstāmo sajūtu, kad labu laiku neesi redzējis krastu un nakts vidū izejot uz klāja, tālumā saskati šo bākuguns signālu. Šī gaisma man lika izjust, ka tomēr neesi viens un ka mājas, kurās tevi gaida un par tevi rūpējas ir tuvu. Kā arī, lai nokļūtu mājās – tuvoties šai gaismai, ir īstais ceļš. Līdzīgi ir Dieva bērnam – saredzot Dieva gaismu! Jēzus saka – “Es Esmu ceļš, patiesība un dzīvība, neviens netiek pie Tēva, kā vien caur Mani.” Lai Dieva Gaisma spīd un ved uz īstā ceļa daudzus!