Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Radošā komanda – Rita

Rita Lapsiņa

Prieks iepazīties! Mani sauc Rita Lapsiņa. Dievs bijis neizteicami dāsns un žēlsirdīgs pret mani jau no bērnības. Pirmā dāvana – Visvarenais Debesu Tēvs man ļāva piedzimt mīlošā kristīgā ģimenē – par to es Viņam bieži pateicos…kad pieaugu. Jo būdama tīnis, es to nesapratu un nenovērtēju. Vecāki mani iepazīstināja ar Jēzu jau no mazotnes, bet es meklēju Viņu tikai tad, kad biju nepatikšanās vai briesmās…Es jaunībā bieži aizmirsu, ka esmu, tāpat kā visi citi, radīta pēc Paša Dieva tēla un, ka Visvarenais mani, tāpat kā visus jūs, bezgala mīl. Bezgalīgi mīl ar beznosacījuma mīlestību, vienalga vai mēs ticam tam vai neticam…Viņa mīlestības un žēlastības apliecinājumi turpinās manā dzīvē jau sešdesmit gadus. Tas Kungs mani ir bagātīgi svētījis – man ir bērni un mazbērni, man ir brālis ar kuplu bērnu un mazbērnu pulciņu, man ir uzticami draugi un atsaucīgi kolēģi..un tā es varētu turpināt vēl ilgi..

Bet mana misija ir kopā ar jums – avīzes „Bākuguns” lasītājiem – iepazīt tuvāk Dievu. Es esmu atradusi milzum daudz pērļu un gribu ar tām dalīties. Tāpēc es esmu pievienojusies avīzes radošajai komandai. Es neesmu vienīgā bagātniece šeit – manām pārējām māsām Kristū pieder milzum daudz dārgakmeņu, bet bagātību krātuve mums visām ir viena – Dzīvais Dieva Vārds – BĪBELE! 

Kā pirmo, no dārgumiem, es piedāvāju jums Dieva apsolījumu „TAD NU IKVIENU, KAS MANI APLIECINĀS CILVĒKU PRIEKŠĀ, TO ARĪ ES APLIECINĀŠU SAVA TĒVA PRIEKŠĀ, KAS IR DEBESĪS. ” Brīnišķīgs apsolījums un arī pamācība. Es izvēlos paklausīt Dievam, sekot Viņa pavēlēm un ļauties Svētā Gara vadībai. Iesim Dieva norādīto ceļu kopā!?