Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Radošā komanda – Laine

Laine Guzlēna

Mani sauc Laine Guzlēna un es gribu ticēt, ka Dievs mani veido par labu sievu un brīnišķīgu mammu savām meitām un vienkārši labu cilvēku! Šogad es kļuvu par  LAMB Svētdienas skolas un Jauniešu kalpošanas koordinatori, īsumā, kā es tiku tur, kur esmu šobrīd un par manām attiecībām ar Trīsvienīgo Dievu!

Par Dievu es uzzināju sākot skolas gaitas. Skolā mums bija kristīgās ētikas priekšmets un mūsu skolotāja bija dedzīga kristiete no kādas Kuldīgas draudzes. Kopš tā laika, es zināju daudz par Dievu, dažādus Bībeles stāstus, kādus brīnumus Jēzus bija darījis, Tēvreizi un citas lūgšanas. Es pat piedalījos kristīgajā teātra pulciņā!

Es daudz zināju par Dievu, vai es biju kristiete? Noteikti nē!

Vai es ticēju Dievam? Iespējams!

Vai es jutos kā daļa no draudzes? Noteikti nē!

Bija pienācis laiks nomainīt skolu un es par baznīcu aizmirsu, jo tā nebija mana vieta. Vismaz es tā domāju! Manā prātā likās, ka gan jau visi Dievkalpojumi ir vienādi, visi kristieši ir klusi un piezemēti, un visās draudzēs par bērniem un jauniešiem īpašu interesi neizrāda, taču es maldījos, bet to uzzināju tikai vairākus gadus vēlāk, kad nokļuvu Kuldīgas Metodistu draudzē.

Kā es nonācu pie metodistiem? Pavisam vienkārši – kāda tā laika draudzene mani uzaicināja uz jauniešu vakaru, kad jautāju, ko mēs tur darīsim, viņas atbilde bija vienkārša – padzersim tēju, uzēdīsim cepumus un papļāpāsim. Pabūt kopā ar jauniešiem, parunāt par to kā Jēzus strādā mūsu dzīvēs arī šodien, bija labākais, kas ar mani varēja notikt! Patiesībā ne tikai tas – vislabākais bija iepazīt Dievu un pieņemt Jēzu savā sirdī, kas nepavisam nebija viegls ceļš, bet noteikti visu grūtību vērts!

Metodistu baznīcā esmu 13 gadus, šo gadu laikā esmu piedzīvojusi dažādus piedzīvojumus un svētības, pateicoties metodistu draudzei es noteikti zinu, ka esmu īstajā vietā! Baznīcā sāku iet kā jaunietis un kalpot kā svētdienas skolas skolotāja, tagad esmu garīgi izaugusi un esmu pieņēmusi Dieva paredzēto ceļu man! Es patiesi priecājos, ka Dievs ir uzrunājis Lauru būt par avīzes redaktori un veidot Dieva izredzēto komandu tās tapšanai. Paldies, ka esmu daļa no jums! Metodisti nav vienkārši baznīca, tā ir mana garīgā ĢIMENE!