Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Radošā komanda – Kristīne

Kristīne Rozefelde

Mani sauc Kristīne Rozefelde 

Es esmu Latvijas Apvienotās Metodistu Baznīcas mācītāja. Šobrīd es nekalpoju nevienā draudzē, jo esmu svētītā un brīnišķīgā māmiņkopšanas atvaļinājumā. Esmu precējusies ar savu labāko draugu Oskaru Rozefeldu, kopā audzinām mīļo un sen gaidīto dēlu Kristeru  un esam mūsu nākamā brīnuma dēliņa gaidībās! Kopā apmeklējam un aktīvi, cik nu vien tas iespējams ar bērniņu, piedalāmies Cēsu Metodistu draudzē un tās kalpošanā. 

      Ticība manā dzīvē ir ienākusi kopš dzimšanas. Esmu uzaugusi kristīgā ģimenē, kurā jau divās paaudzēs ir mācītāji – mans tētis Andris Vainovskis un nu jau mūžībā mana omīte Milda Vainovska. Lai gan uzaugu kristīgā ģimenē, domāju, ka vairums piekritīs – būt ticīgam un būt kristietim ir divas dažādas lietas. Es personīgi pieņēmu Jēzu Kristu par savas dzīves Glābēju un Pestītāju trīspadsmit  gadu vecumā – kādā kristīgā nometnē. Tas bija brīdis, kad satvēru dziļi savā sirdī, prātā un dvēselē, ka Jēzus nav tikai visas pasaules Glābējs, bet Viņš ir tieši mans personīgais Glābējs! Vēl šodien atceros piedzīvoto tajā mirklī – kad satvēru, ka es kā cilvēks esmu grēcīgs un pati sevi nevaru izglābt, un ir Dievs, kas mani mīl tik ļoti, ka ir gatavs manis dēļ mirt, lai tikai es piedzīvotu glābšanas un dziedināšanas spēku savā dzīvē, kā arī realizētu visu savu potenciālu, kam Dievs ir mani radījis! Mana dzīve kopš tā laika ir mainījusies. Vēl ir simtiem, pat pārdabisku liecību, kā Dievs ir darbojies manā dzīvē! 

        Kad es dzirdēju, ka veidojas avīzes komanda, es zināju, ka ne tikai vēlos būt daļa no šīs kalpošanas, bet es tiešām ticu, ka šodien cilvēcei ir vitāli nepieciešama progresīva, kristīgi izglītojoša literatūra, kas palīdz cilvēkiem izveidot personīgas attiecības ar Jēzu Kristu, tā atrodot patieso laimi un dzīves jēgu! 

Jo galvenais ir tuvoties Dievam un ļaut Dievam tuvoties mums! Viens no manai sirdij tuvākajiem apsolījumiem atrodas Svētajos Rakstos vēstulē Filipiešiem 1:6 “(Esmu) pārliecināts, ka Tas, Kas jūsu sirdīs labo darbu iesācis, to pabeigs līdz Kristus Jēzus dienai!” 

Es vēl nebūt neesmu perfekta, taču ticu, ja vien ļauju Jēzum mājot manā sirdī un dzīvē, un paļaujos, ka Viņš šo darbu pie manis pabeigs, es turpināšu piedzīvot, kā mana dzīve mainās. 

Dievs ir Dzīvs! Tas nav mīts! To mēs  kopīgiem spēkiem šeit atspoguļosim un dokumentēsim Viņa varenos darbus mūsu un citu dzīvēs! Uz tikšanos regulāri – katru mēnesi jūsu mājās, viedtālrunī jeb datorā, bet pats galvenais jūsu sirdīs!