Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

***

Kāds cilvēks man reiz teica, ka ikviena kalpošana ir jāsāk ar lūgšanu.  Arī šo avīzes kalpošanu vēlos iesākt ar lūgšanu. Mīļais lasītāj, aicinu tevi kļūt par neaizvietojamu daļu avīzes kalpošanā un pievienoties aizlūgšanās par cilvēkiem, kuri lasīs šīs avīzes  rakstus un kuri veidos tās saturu:

„Dievs, mēs Tev pateicamies, ka esi mums dāvājis Svētos Rakstus un Jēzu Kristu, kuri caur Svētā Gara darbu palīdz mums iepazīt un pietuvoties Tev. Mēs pateicamies, Tev Dievs, ka Tu esi dāvājis vēlmi, iespēju un Savu gudrību LAMB vienotā izdevuma atjaunošanā. Mēs sirds pazemībā nākam ,Dievs, Tavā priekšā, lai mūsu darbs būtu Tevis iedvesmots un kalpotu, kā svētība lasītājiem. Mēs Tev pateicamies par pagājušajiem laikiem, jo tajos varam pārliecināties, ka esi bijis līdzās vienmēr uzticams un pieejams ikvienam, kas meklē Tevi.  Lai steidzīgie rimstas un bravūrīgie noklust Tavā priekšā. Dievs, kura priekšā neviens nespēj paturēt pat kripatu apslēptu savā sirdī, Tavi nodomi lai īstenojas. Mēs pateicamies par Svētā Gara aicinājumu pievienoties komandai un ticam, ka Svētais Gars caur paveikto darbu stiprinās gan lasītājus, gan rakstu veidotājus. Mēs apzināmies, ka bez Tavas palīdzības ,Jēzu, mērķi nesasniegsim, tādēļ uzticībā satveram, ka visu nepieciešamo Tu mums sniegsi, lai Tavu bērnu sirdis pietuvotos tuvāk Tev. To uzdrīkstamies lūgt Tavā Vārdā, kas būs nemainīgs pat tad, ja zeme zudīs. Āmen.”

Man ir prieks būt daļai no avīzes komandas un kopīgā darbā ar Svēto Garu palīdzēt lasītājiem un mums pašām pietuvoties tuvāk Dievam.

Patiesā cieņā,

Redaktore Laura Sudāre